Redakce

Redakce zpravodaje Vysoké školství ve světě vám předem děkuje za vaše komentáře k jednotlivým článkům. Velice uvítáme také vaše celkové náměty a připomínky nebo příspěvky ke zveřejnění (například výtahy ze zpráv z vašich pracovních cest po světě nebo postřehy ze studia zajímavých zahraničních materiálů), které zašlete na adresu některého z členů redakce.

Příspěvky do zpravodaje Vysoké školství ve světě připravuje od začátku roku 2013 redakční dvojice Jan Koucký a Jan Kovařovic, kterým pomáhají redakční spolupracovníci Věra Koucká (věcná a jazyková redakce příspěvků), Hana Čechová (některé překlady) a Marek Nepožitek (technická příprava příspěvků). Od listopadu 2013 jsou zveřejňované příspěvky označeny také hlavním autorem/autory příspěvku, ovšem s tím, že na přípravě každého příspěvku se podílejí i další členové a spolupracovníci redakce.

Jan Koucký (SVP PedF UK)
jan.koucky@pedf.cuni.cz
vedoucí redaktor

Jan Kovařovic (SVP PedF UK)
jan.kovarovic@pedf.cuni.cz.

Redakční rada je poradní orgán, který kromě redakční dvojice zahrnuje dále Helenu Šebkovou (CSVŠ), Věru Šťastnou (UK), Karolinu Gondkovou (MŠMT) a Karla Šimu (CSVŠ). Členové redakční rady vznášejí náměty a připomínky, přinášejí tipy na příspěvky a doporučení k podobě zpravodaje a jeho perspektivám.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s